مراسم بعدی

فدائیان حسین(ع) میزبان خانواده شهید مجید قربانخانی

هیئت فدائیان حسین (ع) در مراسم سی شب مناجات خوانی ماه مبارک رمضان ، امشب میزبان خانواده محترم مدافع حرم شهید مجید قربانخانی است.

مادر شهید قربانخانی

مجید قربانخانی با نام های مجید سوزوکی و مجید بربری در فضای مجازی شناخته میشود و  این شهید حالا به حر مدافع حرم شهرت پیدا کرده است.

شهید مجید قربانخانی

این مراسم امشب مورخ ۲۶ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۲۲:۳۰  واقع در خیابان کمال اسماعیل ، خیابان پاسداران ( باغ گلدسته ) ، حسینیه شهدای بسیج با جزخوانی قرآن مجید شروع شده و در ادامه حدود ساعت ۲۳ از کلام دکتر امیرحسین بانکی پور فیض خواهیم برد.

مادر شهید مجید قربانخانی با خاطرات و زندگی نامه این شهید بزرگوار ما را آشنا نموده و در پایان از نوای مناجات خوانی کربلایی سیدرضا نریمانی بهره خواهیم برد.


کتاب پناه حرم ( مجید بربری )

کتاب پناه حرم ، روایتی جذاب و خواندنی از حر زمانه ما، جوان دهه هفتادی، شهید مدافع حرم مجید قربانخانی است.

بخش اول زندگی او، بخش تاریک و خاکستری آن است. او در یافت آباد تهران قهوه خانه دار بوده، و زندگی او سرشار از مواردی است که این جور آدم ها با آن درگیر هستند. از درگیری و دعواهای هر روزه تا به رخ کشیدن آمار قلیانهای قهوه خانه اش.

پناه حرم - کتاب مجید قربانخانی
اما بخش دوم زندگی او، عنایتی است که به او می شود و مسیر زندگی اش عوض می شود و مهر حر مدافعان حرم بر پیشانی او نقش می بندد و او گر چه تک پسر خانواده است و قرار نیست که آنها به سوریه اعزام شوند، ولی عنایت بی بی او را به سوریه می کشاند و می شود مدافع حرم.

مجید قصه ما گرچه ناراحت خالکوبی های بر بازوهای خویش است، اما سرنوشتش این طور می شود تا در خانطومان از بدنش هیچی برنگردد تا نه نشانی از خودش باشد نه خالکوبی هایش.

قصه مجید بربری، قصه ای از جنس شاهرخ ضرغام حر انقلاب است.

جهت تهیه این کتاب می توانید شبهای ماه مبارک رمضان  به غرفه کتاب در محل برگزاری مراسم واقع در خیابان کمال اسماعیل ، حسینیه شهدای بسیج مراجعه نموده و در مسابقه کتابخوانی شرکت نماید

پایان ماه مبارک رمضان به قید قرعه هدیه ای به برندگان اهدا خواهد شد.

 

یک دیدگاه