مراسم بعدی

دیدار با خانواده شهیدمحسن حیدری ( مدافع حرم )

جمعی از اعضای هیئت فدائیان حسین (ع) در تاریخ دوشنبه ۲۱ اریبهشت ماه ۹۴ با خانواده شهید محسن حیدری، مدافع حرم حضرت زینب (س) دیدار کردند.

در این دیدار سردار شیروانیان ( پدر شهید ابوالفضل شیروانیان ) هم حضور پیدا کردند . جلسه با بیانات برادر سیدرضا نریمانی خطاب به خانواده شهید شروع و پس از  آن  برادرشهید شروع به بازگو کردن خاطرات شهید حیدری کردند.

در ادامه این دیدار توسلی به اهل بیت توسط برادر سیدرضا نریمانی صورت پذیرفت.

 

5 دیدگاه

    • سلام رفیق.
      فقط خواستم بگم این جمله ای که فرمودید، به گفته حاج احمد پناهیان و متن موجود در سایت رهبری که مربوط به بیانات حضرت آقا در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۷۶ در جمع خانواده های شهدا میشه، دقیقاً همون جمله آقا نیست.

      اصل جمله ظاهراٌ اینه : گاهی رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست. رنج سی ساله امام سجّاد علیه الصّلاه والسّلام و رنج چندین ساله زینب کبری علیهاسلام از این قبیل است. رنج بردند تا توانستند این خون را نگه بدارند. بعد از آن هم همه ائمّه علیهم السّلام تا دوران غیبت ، این رنج را متحمّل شدند. امروز، ما چنین وظیفه‌ای داریم. البته شرایط امروز، با آن روز متفاوت است. امروز بحمداللَّه حکومت حق – یعنی حکومت شهیدان – قائم است. پس، ما وظایفی داریم.